Adres kayıtlarını yapıp etiket ve zarf üzerine yazdırabileceğiniz mektup ve e-posta gönderebileceğiniz çok fonksiyonlu bir program.

     Winaddress 5.0 ile sınırsız kimlik ve adres bilgileri kaydedebilirsiniz. Sadece kimlik, adres kaydeden ve saklayan bir program değil, ayni zamanda kayıtlı kişilere e-posta göndermenizi, etiket, zarf ve mektup yazdırmanızı sağlar. Dilediğinizde kayıtlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.     
ilk kez 1999 yılında yayımlanmış ve geniş kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan MEPRO Adres-Etiket uygulaması Winaddress 3.0 ile geliştirilmiş ve Winaddress 4.0 programlarının devamı niteliğindedir. Kullanıcılardan geri bildirimleri, yeni ihtiyaçlar dikkate alınarak ve yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir.
     Uygulamada ad, soyad, hitap, grup, cinsiyet, doğum tarihi, kimlik numarası, meslek, telefon numarası, e-posta, adres, şehir, ülke, kısa notlar ve fotoğraf bilgilerini giirebileceğiniz kullanıcı dostu bir uygulama.
     Detaylı arama özelliği ile kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz kişilere tek tek veya toplu olarak e-posta gönderebilir, zarf ve etiket basırabilirsiniz.
     Programı hemen indirip tüm özellikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

winAddress 5.0
winaddress Ayar
Winaddres yeni kayıt
etiket
zarf